Dostawa w ciągu 48 godzin
Za pobraniem
Średni wynik z 4,89
4.89/5

PlayMirror - Twój lustrzany komputer pokładowy

Najnowszej generacji lusterko z ekranem dotykowym 4K z nawigacją, zestawem głośnomówiącym, muzyką, przednią i tylną kamerą, która rejestruje i monitoruje samochód 24 godziny na dobę, zapewniając całkowitą ochronę, rejestruje wypadki, pomaga parkować i poprawia widoczność w nocy.

Zamów już dziś, aby aktywować 40% zniżki!
Ostatnie 33 dostępne miejsca.

Ograniczona liczba

459.95
229
  •  
-55%

DARMOWA szybka dostawa w ciągu 48 godzin roboczych

Wygodna płatność gotówką przy odbiorze produktu kurierowi.

30-dniowe prawo do zwrotu kosztów

Jest bardzo łatwy w instalacji:
Wystarczy przypiąć ją do lusterka wstecznego w samochodzie. Dzięki przedniej i tylnej kamerze, urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby towarzyszyć Ci podczas jazdy, czyniąc ją łatwiejszą i bezpieczniejszą. Dzięki kamerom i wizji 4K nie przegapisz żadnych szczegółów podczas jazdy. Ponadto kamery nagrywają, gdy parkujesz (i nie jesteś w samochodzie) oraz podczas jazdy.

PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA INTERFEJS ZAPEWNIAJĄCY BEZSTRESOWE WRAŻENIA ŁATWE STEROWANIE ULUBIONĄ MUZYKĄ I APLIKACJAMI

Lusterko wsteczne ma intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że zarządzanie funkcjami jest dziecinnie proste.

Dzięki intuicyjnemu systemowi operacyjnemu i opcjom dostosowywania można łatwo i bezstresowo sterować muzyką, ulubionymi aplikacjami i innymi funkcjami samochodu.

Wybierz swoją ulubioną listę odtwarzania, odbieraj połączenia lub przeglądaj aplikacje, a wszystko to za pomocą kilku dotknięć ekranu.

Ochrona w razie wypadku lub wandalizmu

Czy nadal można go używać jako zwykłego lusterka wstecznego?

Absolutnie!

Po naciśnięciu przycisku magicznie przekształca się w standardowe lusterko wsteczne, zapewniając bezpieczną i nieskomplikowaną jazdę.

Przygotuj swój samochód na przyszłość, to nie będzie tylko podróż, ale niezwykłe doświadczenie z każdym kilometrem!

Pomoc w parkowaniu

Podczas cofania lusterko natychmiast przełącza się na pełnoekranowy wyświetlacz tylnej kamery i automatycznie wyświetlana jest linia parkowania. Zapewnia to kierowcy najwyższy poziom bezpieczeństwa i widoczności podczas cofania.

NAGRYWANIE CIĄGŁE 360

System kontroli parkowania aktywuje kamerę nawet podczas postoju samochodu i rejestruje wszelkie próby kradzieży, uderzenia lub kolizji podczas parkowania za pomocą zintegrowanego akumulatora 500 mAh. Dzięki czujnikowi kolizji G-Sensor, w razie wypadku samochodowego urządzenie zapisuje nagranie, aby zapewnić, że najważniejsze dowody wideo nie zostaną utracone.

Lepsze widzenie w nocy

Kamery są wyposażone w zaawansowaną technologię 4k, która poprawia widzenie w nocy w warunkach słabego oświetlenia, zapobiega prześwietleniu obrazu podczas jazdy i cofania oraz zapewnia bardzo ostry obraz w nocy.

Słuchanie muzyki i oglądanie filmów

posiada intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, który sprawia, że zarządzanie funkcjami jest dziecinnie proste. Wystarczy kilka dotknięć ekranu, aby wybrać ulubioną listę odtwarzania, odbierać połączenia lub przeglądać aplikacje.

Apple Carplay/Android Auto:

Obsługuje połączenie Carplay telefonu z systemem IOS i połączenie Android Auto telefonu z systemem Android. Po nawiązaniu połączenia z lusterkiem wstecznym za pomocą telefonu komórkowego można używać programu na telefonie komórkowym do nawigacji, odtwarzania muzyki, odbierania lub kończenia połączeń i innych operacji.

Voice Control:

Kontroluj swoją podróż bez kiwnięcia palcem dzięki intuicyjnemu sterowaniu głosowemu.

  • 2 inteligentne kamery w wysokiej rozdzielczości
  • 1 DARMOWA karta SD o pojemności 128 GB
  • 1 ładowarka samochodowa 12 V
  • 1 x 10 m kabel połączeniowy
  • Instrukcja obsługi we wszystkich językach
  • 3-letnia gwarancja
  • Szybka wysyłka w ciągu 24/48 godzin
  • Płatność przy odbiorze
Recenzje
+ 0
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ 97%
4/5 ⭐⭐⭐⭐ 88%
3/5 ⭐⭐⭐ 16%
2/5 ⭐⭐ 7%
1/5 ⭐ 3%
Dariusz R.
Dariusz R.
Leggi Tutto
Zamontowałem go na samochodzie mojej żony, aby nadać mu innowacyjny charakter i muszę powiedzieć, że jest naprawdę fajny! Działa praktycznie jak telefon i ma szaloną grafikę, nawigator jest bardzo responsywny i szybki, lepszy niż smartfon
Agata W.
Agata W.
Leggi Tutto
Po tygodniu użytkowania mogę zagwarantować, że naprawdę warto, efektowna grafika, precyzyjna i płynna kamera pozwala na szybsze parkowanie, a nocne nagrywanie przydaje się w przypadku wandalizmu. Ma kilka funkcji, które muszę jeszcze przetestować, na razie 5 gwiazdek zasługuje na nie wszystkie
Grzegorz S.
Grzegorz S.
Leggi Tutto
Nie tylko zapewnia mi większe bezpieczeństwo podczas jazdy, ale także pozwala mi zdalnie kontrolować samochód, szczególnie w obszarach, które są bardziej podatne na kradzieże.
Lukasz Z.
Lukasz Z.
Leggi Tutto
W końcu znalazłem sposób na uczynienie mojego samochodu inteligentniejszym! Instalacja była bardzo prosta, a oferowana funkcjonalność przerosła moje oczekiwania. Teraz mam Carplay również w moim starym samochodzie!!!
Jolanta W.
Leggi Tutto
Ostry obraz, łatwa instalacja, bardzo pomaga wyeliminować ukryte zakamarki samochodu.
Wojciech J.
Leggi Tutto
Zabrany do mojego kampera, ponieważ przy wysokiej kamerze nie widać pojazdów z tyłu. Kamera zamontowana na tablicy rejestracyjnej i jest bardzo przydatna zarówno do wyprzedzania, jak i do zobaczenia pojazdów w kolejce (zwłaszcza motocykli, które często są ukryte nawet przed widokiem lusterek bocznych) Dobra widoczność w nocy w ciemności. Dość łatwa w montażu (wystarczy znaleźć odpowiednie przejścia dla kabla). Z 10-metrowym kablem bardzo dobrze poradziłem sobie z podłączeniem kamery na 7,4-metrowym kamperze
Precedente
Successivo

Pokaż wszystkie 739 opinii...

Jak zamówić?

Zamów, zostawiając swoje dane poniżej.

Operator skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby potwierdzić Twoje dane.

Szybka dostawa w ciągu 48 godzin, paczka dotrze do domu.

Zapłać bezpiecznie gotówką po dostarczeniu produktu.

Ograniczona liczba

459.95
229
  •  
-55%

Często zadawane pytania

Tak, aby zapewnić Ci wygodę i bezpieczeństwo, oferujemy płatność za pobraniem, dzięki czemu możesz zapłacić kurierowi bezpośrednio po dotarciu paczki do domu!”

“Kurier zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu 48 godzin, z wyjątkiem nieprzewidzianych zdarzeń i opóźnień”.

Szybka i ubezpieczona dostawa jest całkowicie BEZPŁATNA.

Oczywiście! Jeśli nie wypełniłeś jeszcze formularza zamówienia i nie jesteś zdecydowany, co zrobić, jeden z naszych operatorów skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania przed zakupem.

Tak, o ile nastąpi to w ciągu 30 dni od otrzymania produktu.

Absolutnie tak, jeśli zauważysz symbol kłódki z https w lewym górnym rogu, zapewnia to, że Twoje dane są przesyłane w pełni bezpiecznie do naszych operatorów, którzy będą odpowiedzialni za wysyłkę produktu.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Torna in alto