Dodání do 48 hodin
V hotovosti při dodání
Průměrné hodnocení 4.89
4.89/5

Samonastavovací brýle na předpis s technologií Auto Focus a variabilním předpisem pro každé oko

Jediné řešení pro všechny vaše potřeby korekce zraku, které vám umožní nosit jeden pár brýlí, i když máte různé předpisy pro každé oko.

Objednejte ještě dnes a aktivujte 50% slevu!
Posledních 33 možností

Omezené kusy

CZK1790
CZK 895,00
  •  
-50%

Rychlá doprava ZDARMA do 48 pracovních hodin

pohodlně zaplatíte v hotovosti při doručení produktu kurýrovi.

30denní právo na vrácení peněz

 
 

Vše, co musíte udělat, je nasadit BRÝLE ONE POWER ZOOM a vaše oči spontánně a automaticky najdou ideální zaostření podle toho, na co se díváte.

Pak si můžete přečíst dobrou knihu na pláži, použít je k pohledu do dálky nebo ke zmírnění únavy.

Jedná se o revoluční technologii Flex Focus Optics! Vaše oko se automaticky zaostří a vybere si ten správný recept, abyste viděli to nejlepší!“

Můžete je také vyměnit za svou rodinu.

Nezáleží na tom, kolik stupňů máte v očích. Díky samonastavovacím funkcím se čočky přizpůsobují tomu, na co se díváte, a mohou je nosit lidé s recepty v rozmezí od 0,5 do 5,50 dioptrií. POHODLNÉ A ODOLNÉ

Ultraodolný, pohodlný a stylový! Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, mají módní design, ideální pro ženy i muže!

Už se nemusíte bát, že by se zlomil kvůli náhodným pádům. Chrámy jsou na druhou stranu velmi flexibilní a přizpůsobují se vašemu obličeji pohodlně a hladce. One Power Zoom: Unisex a módní

Chcete brýle, které se přizpůsobí, kdykoli se váš zrak zhorší nebo zlepší, aniž byste se museli uchýlit k drahým oftalmologickým návštěvám? Chcete módní brýle, které se bez problémů hodí vám i vašim rodinným příslušníkům?

NEZNIČITELNÝ

AUTOMATICKÉ ZAOSTŘOVÁNÍ

Nařízení o absolvování studia

OHEBNÉ TYČE

UNIKÁTNÍ A REVOLUČNÍ BRÝLE, KTERÉ MŮŽETE POUŽÍT K VIDĚNÍ NA DÁLKU NEBO BLÍZKO, ČÍST NOVINY ZBLÍZKA, POUŽÍVAT MOBILNÍ TELEFON, PSÁT NA POČÍTAČI NEBO ČÍST KNIHU. JSOU SAMONASTAVOVACÍ! TOHLE JE REVOLUCE!“

Recenze
+ 0
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ 97%
4/5 ⭐⭐⭐⭐ 88%
3/5 ⭐⭐⭐ 16%
2/5 ⭐⭐ 7%
1/5 ⭐ 3%
Alexandr Nováková
@Novacorp00
Leggi Tutto
Skvělý produkt. Nevidím věci z dálky moc dobře, ale s nimi vidím vše, co chci vidět. Lehkost nezpůsobuje nepřetržité sklouznutí rámu brýlí. Vidím to velmi dobře a slunce mě už netrápí. Jediné negativní je, že přišli trochu pozdě, ale já jim to odpouštím.🙂
Oskar Pokorný
@popkorn00
Leggi Tutto
"Mám na mysli 2 stupňů v jednom oku a 2,50 v druhém, ale koupil jsem je a udělal jsem správnou věc! Nejlepší je, že je můžete opravdu použít pro všechno. Mění intenzitu světla se světlem a můžete číst na slunci bez jakýchkoli nepohodlí. Pro mě, který má potíže se čtením zblízka a viděním daleko, jsou opravdu výjimečné, protože mohu udělat vše s jedním párem brýlí.“
Blanka Benešová
@blank
Leggi Tutto
"Dnes to přišlo. Balení je velmi pěkné a vypadá dobře. Každý, kdo nosí brýle, má problém, zejména v létě. ty řeší problém a jsou velmi esteticky příjemné. Kvalita materiálů se zdá být vynikající, a stejně tak vize!"
Irena Hájková
@iris1098ju8
Leggi Tutto
"Neuvěřitelný produkt. Vždycky jsem měl problémy s viděním, ale s těmito brýlemi se můj život úplně změnil. Jsou lehké a pohodlné na nošení a kvalita vidění je úžasná. Už se nemusím starat o sklouznutí brýlí nebo oslnění slunce - skutečný zázrak!"
Liběna Dvořák
@liberty77
Leggi Tutto
"Jsem z těchto brýlí nadšená. Mám v každém oku jiný předpis, ale tyto brýle perfektně sedí. Jsou tak univerzální, že je používám pro čtení, práci na počítači a dokonce i pro outdoorové aktivity. A na tom, že přišli trochu pozdě, vůbec nezáleží, protože to čekání stálo za to!"
Jonáš Kovář
@jojo46
Leggi Tutto
"Jaká úleva, že jsem tyto brýle našel! Jsou stylové, pohodlné a hlavně účinné. Už nemusím bojovat s oslněním slunce nebo se starat o své problémy se zrakem a zákaznický servis byl výjimečný. Také zákaznický servis byl výjimečný - rozhodně bych je doporučil každému, kdo hledá dokonalé řešení zraku!"
Precedente
Successivo

Zobrazit všech 739 hodnocení...

Jak objednat?

Objednávejte tak, že zanecháte své údaje níže.

Budete co nejdříve kontaktováni jedním z našich operátorů, abyste potvrdili své údaje.

Rychlé dodání do 48 hodin, vaše zásilka dorazí domů.

Platba bezpečně při dodání produktu v hotovosti.

Omezené kusy

CZK1790
CZK 895,00
  •  
-50%

Často kladené otázky

Ano, abychom zajistili vaše pohodlí a bezpečnost, nabízíme dobírku, takže můžete platit přímo kurýrovi, když dorazí do vašeho domova!

“Kurýr obvykle doručí do 48 hodin, čímž se odkládá nepředvídané události a zpoždění.”

Rychlá a pojištěná doprava je zcela ZDARMA.

Samozřejmě! Pokud jste ještě nedokončili objednávkový formulář a nejste rozhodnuti, co dělat, budete kontaktováni telefonicky jedním z našich operátorů, abyste zodpovídali všechny vaše otázky před nákupem.

Ano, pokud je to do 30 dnů od obdržení produktu.

Absolutně ano, pokud si všimnete v levém horním rohu, uvidíte symbol visacího zámku s https, což zaručuje, že vaše data jsou odesílána v plné bezpečnosti našim operátorům, kteří budou zodpovědní za odeslání produktu.

Více si o tom můžete přečíst v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Copyright @ 2024. All Rights Reserved
Torna in alto