DARMOWA DOSTAWA 48H
PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

WIELOFUNKCYJNA MYJKA CIŚNIENIOWA - czyść lub nawadniaj jak prawdziwy profesjonalista, bez wysiłku i węży

(15.105)
5/5

 💦 3 dysze do regulacji ciśnienia

  💦 Mocny, lekki i przenośny

 💦 Super silny regulowany prąd +10 metrów

 💦 Długotrwała bateria

ZAMÓW JUŻ DZIŚ Z 50% ZNIŻKĄ
OSTATNIE 18 DOSTĘPNYCH

OSTATNIE SZTUKI

688
349
00
  • DARMOWA DOSTAWA W CIĄGU 48H
  • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
-50%

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

NIGDY WIĘCEJ ZANIECZYSZCZEŃ!

jest to wszechstronne i skuteczne narzędzie do czyszczenia i nawadniania. Dzięki zaawansowanej technologii daje Ci wygodę mycia samochodu, czyszczenia podłogi czy podlewania roślin bez konieczności polegania na przyłączach elektrycznych czy skomplikowanych zestawach węży, które wyginają się i nie sięgają trudnych kątów.

idealny do usuwania uporczywych plam, delikatnego spłukiwania, podlewania ogródka czy kwiatów, a nawet kąpieli czworonożnego przyjaciela!

Przenośność i bezprzewodowy charakter pozwolą na swobodne poruszanie się po samochodzie czy ogrodzie bez przeszkód. Dodatkowo pistolet na wodę zaprojektowano tak, aby był ergonomiczny i łatwy w użyciu, co pozwala na wygodne trzymanie go przez długi czas bez zmęczenia.

DLACZEGO WYBRAĆ IDROPRO?

DŁUGI CZAS TRWANIA:

Bateria 48 V pozwala używać IDROPRO podczas długich sesji bez obawy o ciągłe ładowanie

potężny silnik:

Mocny silnik zwiększa ciśnienie przepływu wody do 60 bar,z łatwością usuwa błoto i najbardziej uporczywe plamy z zewnętrznych powierzchni domu, bram, ławek, mebli i sprzętu ogrodowego, rowerów, motocykli, samochodów, schodów i więcej.

PRECYZJA:

Przenośność i brak kabli pozwolą na swobodne poruszanie się po samochodzie czy w ogrodzie bez przeszkód. Ponadto pistolet na wodę zaprojektowano tak, aby był ergonomiczny i łatwy w użyciu, umożliwiając wygodne trzymanie przez długi czas bez zmęczenia.

skuteczność

Dzięki silnemu ciśnieniu wody pistolet ten pozwala z łatwością usunąć brud, błoto i zanieczyszczenia z powierzchni samochodu i przywrócić mu pierwotny blask. Ponadto umożliwia skoncentrowany przepływ wody dotarcie nawet do najtrudniejszych do oczyszczenia miejsc.

OPINIE
+ 0

Jak zamówić

złóż zamówienie, zostawiając swoje dane poniżej

jeden z naszych operatorów zadzwoni do Ciebie, aby potwierdzić zamówienie i odpowiedzieć na wszelkie pytania

szybka dostawa w ciągu 48 godzin paczka dotrze do domu

zapłać bezpiecznie, gdy produkt dotrze gotówką

OSTATNIE SZTUKI

688
349
00
  • DARMOWA DOSTAWA W CIĄGU 48H
  • PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE
-50%

Bezpieczeństwo danych naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby chronić wszystkie dane osobowe dostarczane przez naszych klientów za pomocą solidnych protokołów bezpieczeństwa danych. Stosujemy zaawansowaną technologię i rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, aby mieć pewność, że wszystkie dane są skutecznie chronione, a dostęp do nich mają wyłącznie upoważnieni pracownicy. Ponadto zawsze przestrzegamy obowiązujących przepisów o ochronie danych i dbamy o zachowanie maksymalnej przejrzystości w postępowaniu z danymi naszych klientów.

Dokładna informacja

Wysyłamy zwrot pieniędzy i maksymalny priorytet, przesyłka zostanie dostarczona w ciągu 2 dni roboczych.

Tak, aby zagwarantować większy komfort i bezpieczeństwo, oferujemy możliwość zwrotu pieniędzy, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi, gdy dotrze do Twojego domu!

Dostawa jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNA, gwarantowana szybka dostawa w ciągu 48 godzin z płatnością przy odbiorze

PEWNO! Jeśli nie wypełniłeś jeszcze formularza zamówienia i nie wiesz co zrobić, jeden z naszych operatorów skontaktuje się z Tobą telefonicznie i odpowie na wszystkie Twoje pytania przed zakupem!

Copyright © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone.

Torna in alto