ODOSLANIE DO 48 HODÍN
PLATBA NA DOBIERKU
Stredná recenzia 4.89
4.89/5

Vo vode rozpustné masky s kolagénom a kyselinou hyalurónovou - Už žiadne vrásky a tmavé kruhy na tvári! Kórejské tajomstvo

🟣 SILNÝ PROTIVRÁSKOVÝ A REKONŠTRUKČNÝ ÚČINOK

🟣 ZLEPŠUJE PEVNOSŤ A OBJEM

🟣 OBNOVUJE HYDRATÁCIU POKOŽKY

🟣 EFEKT PLNENIA

🇰🇷 VYSOKO ABSORPČNÁ KÓREJSKÁ TECHNOLÓGIA

OBJEDNAJTE SI EŠTE DNES, ABY STE SI AKTIVOVALI 50% ZĽAVU
33 NEDÁVNYCH AKCIÍ

POSLEDNÉ KUSY

59.9
29
95
  •  
⏰-50%⏰

Rýchle dodanie ZDARMA do 48 hodín

Pohodlne zaplatíte, keď výrobok príde v hotovosti k dopravcovi.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Kórejské tajomstvo dokonalej pleti!

Naša maska s kórejskými prísadami je okamžitým skrášľujúcim ošetrením. Maska s kolagénom a kyselinou hyalurónovou obsahuje vysoké koncentrácie kolagénu a kyseliny hyalurónovej, ktoré synergicky pôsobia na kompletnú reštrukturalizáciu. Bez make-upu a trikov zanecháva pleť pevnú a žiarivú, eliminuje vrásky (anti-ageing efekt) a povestné vačky pod očami!

Okamžité výsledky!

  • Oprava pokožky: vytvára rozpustný film, ktorý preniká do pokožky a rozpúšťa tvrdé kolagény, čím pomáha hojiť poškodenú pokožku a zlepšuje jej štruktúru.
  • Zlepšuje pevnosť a objem: pokožku možno stimulovať, čo pomáha zdvihnúť a spevniť pokožku okolo očí a zväčšiť jej objem.
  • Obnovuje hydratáciu pokožky: Hydratuje pokožku a redukuje suché vrásky spôsobené vysušením. Zlepšuje pružnosť a vzhľad pokožky, vyhladzuje jemné vrásky a zabraňuje tvorbe nových.

redukuje vrásky a jemné linky

spevňuje a vypína pokožku

intenzívna hydratácia

pružnejšia a jemnejšia pokožka

Základné pokyny a účinné látky:

Hlavné účinné látky:

Kolagén, bielkovinová molekula nevyhnutná pre zdravé spojivové tkanivo. Vo svojom hydrolyzovanom zložení poskytuje „stavebné bloky“ pre syntézu nového kolagénu a reorganizuje extracelulárnu matricu dermy. V súčinnosti s kyselinou hyalurónovou pôsobí na pokožku dôležitým hydratačným a podporným účinkom, zlepšuje jej tonus a pružnosť, a tým spomaľuje normálny proces starnutia pokožky.

Kyselina hyalurónová, ktorý je základnou zložkou spojivového tkaniva, dodáva pokožke pružnosť a pevnosť. Stimuluje tvorbu nového kolagénu a elastínu a spolu s nimi aj podporných štruktúr dermy. Usporiadaný v spojivovom priestore amorfnej matrice vo forme agregovanej siete schopnej absorbovať a vstrebávať veľké množstvo molekúl vody, zabezpečuje stupeň hydratácie, pevnosti, plasticity a viskozity, ktoré sú potrebné na udržanie mladosti pokožky. Ako molekula absorbujúca nárazy pôsobí ako tmel, odstraňuje známky starnutia a zabraňuje poškodeniu buniek priamo v tkanivách. V dôsledku jeho pôsobenia sa pokožka stáva pevnou a pružnou, redukujú sa mimické vrásky a mení sa ovál tváre.

RECENZIE
+ 0
5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐ 97%
4/5 ⭐⭐⭐⭐ 88%
3/5 ⭐⭐⭐ 16%
2/5 ⭐⭐ 7%
1/5 ⭐ 3%
Anna Varga
Anna Varga
@Varg_Anna
Leggi Tutto
Vyskúšala som už veľa produktov proti vráskam, ale tieto náplasti sú naozaj úžasné! Už po niekoľkých použitiach som si všimla výrazné zlepšenie pevnosti svojej pleti. Zdá sa, že vrásky miznú a moja pleť je hydratovanejšia ako kedykoľvek predtým.
Helena Tóthová
Helena Tóthová
@Toth_ele55
Leggi Tutto
Páči sa mi, že táto maska nielen redukuje vrásky, ale aj obnovuje hydratáciu pleti. Moja pleť vyzerá sviežo a žiarivo. Vrelo ju odporúčam!
Margita Nagyová
Margita Nagyová
@Margi_18
Leggi Tutto
Kórejská technológia týchto náplastí je naozaj účinná. Po ich pravidelnom používaní vyzerá moja pleť pevnejšie a vrásky sú menej viditeľné. Cítim sa sebavedomejšie bez toho, aby som musela používať ťažký make-up.
Karol Molnárová
Karol Molnárová
@Karol.Moln00
Leggi Tutto
Po vyskúšaní mnohých produktov som konečne našla niečo, čo naozaj funguje. Moja pleť je pevnejšia a jemné vrásky sa viditeľne zmenšili. Pocit sviežosti je dlhotrvajúci.
Precedente
Successivo

zobraziť všetkých 739 názorov...

Ako objednať

objednajte zanechaním svojich údajov nižšie

Jeden z našich operátorov vám čo najskôr zavolá a potvrdí vaše údaje.

Rýchle odoslanie do 48 hodín balík dorazí domov

zaplatiť v hotovosti pri dodaní výrobku.

POSLEDNÉ KUSY

59.9
29
95
  •  
⏰-50%⏰

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Áno, pre vaše pohodlie a bezpečnosť ponúkame platbu na dobierku a kuriérovi môžete zaplatiť priamo po príchode k vám domov!

Kuriér zvyčajne doručí zásielku do 48 hodín, pokiaľ nedôjde k nepredvídaným udalostiam a oneskoreniu.

Rýchle a poistené doručenie je úplne ZDARMA

Samozrejme! Ak ste ešte nevyplnili objednávkový formulár a nie ste rozhodnutí, čo urobiť, jeden z našich operátorov vás bude kontaktovať telefonicky a odpovie vám na všetky otázky ešte pred nákupom!

Áno, pokiaľ je to do 30 dní od prijatia výrobku.

Samozrejme, ak si všimnete symbol visiaceho zámku https v ľavom hornom rohu, zaručuje to, že vaše údaje sa úplne bezpečne prenášajú k našim operátorom, ktorí sa postarajú o odoslanie výrobku.

Viac informácií nájdete v našej Privacy Policy

Torna in alto