Objednajte si dnes do 23:59, aby ste získali ponuku

Okamžitý dvojitý nafukovací matrac, ktorý sa nafúkne za menej ako 5 minút

BESTSELLER Č. 1

Recenzie ★★★★★ 4.8/5

Posledné dostupné kusy

Objednajte si dnes do 23:59
a dostanete

PONUKA

168 €

Len 99 €

NAJPOHODLNEJŠÍ ZO VŠETKÝCH Z HĽADISKA UŽITOČNOSTI A FUNKCIÍ

Objavte novú úroveň pohodlia so Soft Indexom: automatickým nafukovacím matracom, ktorý vám poskytne pohodlné dvojlôžko za pár sekúnd!

Je vyrobená z vysokokvalitných materiálov a zaručuje odolnosť a pohodlie v každej situácii, či už máte doma hostí, alebo plánujete dobrodružstvo v kempe či na pláži.

Zabudnite na staré nepohodlné a nestabilné nafukovacie matrace: vďaka pokročilej technológii a starostlivému dizajnu vám ponúkame maximálne pohodlie a funkčnosť.

S integrovanou elektrickou pumpou budete mať praktickú a pohodlnú postieľku za menej ako 5 minút. Keď ju už nebudete potrebovať, rýchlo sa vyfúkne a pohodlne uskladní.

Premeňte svoje noci na príjemné chvíle so Soft Index!

PRIEDUŠNÁ TKANINA PROTI BAKTÉRIÁM

Jeho hypoalergénna a antibakteriálna priedušná tkanina je najlepšia na trhu. Budete sa cítiť ako pri spaní na skutočnom matraci!

Vlákna sú priedušné, takže udržujú tkaninu suchú a chladnú aj v lete!

Zabudnite na bežné, nekvalitné matrace, ktoré sa po niekoľkých použitiach zlomia alebo zašpinia!

Náš nafukovací matrac je ideálny, ak chcete urobiť dobrý dojem na svojich hostí a priateľov, keď k vám prídu!

Posledné dostupné kusy

Objednajte si dnes do 23:59
a dostanete

PONUKA

168 €

Len 99 €

POUŽITE HO PRI AKEJKOĽVEK PRÍLEŽITOSTI

Hodí sa na kempovanie, na pláž alebo do horského domu, prípadne na prijímanie rodinných hostí alebo spoluhráčov vašich detí.

ERGONOMIKA

Kvalitná štruktúra vnútorného prstenca Fiber-Tech sa spája s mäkkým dvojvrstvovým zvlneným povrchom, ktorý sa prispôsobuje kontúram tela a poskytuje nevídaný zážitok zo spánku.

Priestorovo úsporné, skladné

Ľahko sa skladá na optimálne uskladnenie v malom priestore

RECENZIE

Hodnotenie zákazníkov 4.8/5 ★★★★★

5 hviezdy
4 hviezdy
3 hviezdy
2 hviezdy
1 hviezda

Nemôžem uveriť, ako sa dá taký veľký matrac tak dobre zložiť a v takom malom priestore. Veľmi ľahko sa dá vziať na pláž a iné miesta. Milujem ho!
Margita Nagyová
Je to skvelé, pretože nielenže po nafúknutí vyzerá ako skutočná posteľ, ale má tiež fantastické čelo, takže vankúše nevypadávajú. Je to sa veľmi dobre nafukuje a vyfukuje. Dôrazne odporúčame
Jana Molnárová
Je lepšia, ako som očakával, a je väčšia, ako som očakával, s opierkou hlavy a všetkým. Jej nafúknutie netrvá dlho a vidím, že je veľmi kvalitná. Dodáva sa s puzdrom na prenášanie. Krásny štýl tiež, páči sa mi. Nie ako tie lacné matrace, ktoré sa hneď sploštia.
Jaroslav Tóthová

169 €

99 €

Vyplňte objednávkový formulár

Vnútri balíka nájdete kartičku so všetkými našimi kontaktnými údajmi, aby ste nás mohli kontaktovať a získať akékoľvek potrebné informácie.

Copyright © 2024.

Torna in alto