Zamów dziś przed 23:59, aby otrzymać Ofertę

AUTOMATYCZNA AKUMULATOROWA WIERTARKO-WKRĘTARKA

NAJWIĘCEJ SPRZEDANYCH

Recenzje ★★★★★ 4.8/5

Ostatnie dostępne sztuki

Zamów dzisiaj do 23:59
aby otrzymać

OFERTA

638 zlt

279 zlt

MAJSTERKOWANIE NIGDY NIE BYŁO ŁATWIEJSZE

Ta innowacyjna wiertarka jest idealna zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów majsterkowania. Posiada kilka ustawień momentu obrotowego i 3 tryby pracy: wkrętarka, wiertarka i udar, które gwarantują szybkie, precyzyjne i nieprzerwane wiercenie.

Spełnia wszystkie potrzeby związane z wkręcaniem dzięki 6 wymiennym końcówkom o średnicy 4,5,6 mm, 9 kluczom nasadowym od 5 do 13 mm oraz dołączonemu wężowi, dzięki któremu można pracować nawet w najtrudniejszych miejscach.

ZESTAW Z DOŁĄCZONYMI CZĘŚCIAMI DO KAŻDEJ PRACY W KAŻDEJ SYTUACJI

Wiertarko-wkrętarka ma możliwość ustawienia różnych zakresów prędkości 550-1700 obr/min i jest wyposażona w 2 wydajne i trwałe akumulatory litowo-jonowe 18 V, które pozwalają na dłuższą i cichszą pracę.

Ponadto profesjonalna wkrętarka ma dużą średnicę mocowania (3/8″ 10 mm), co umożliwia szybkie i łatwe mocowanie i zdejmowanie akcesoriów bez żadnego wysiłku.

Ostatnie dostępne sztuki

Zamów dzisiaj do 23:59
aby otrzymać

OFERTA

638 zlt

279 zlt

METAL

Dzięki potężnemu wiertłu wykuwaj drogę przez stal z precyzją i łatwością. Oprócz wkręcania, wiercenie i odkręcanie stają się płynnymi operacjami, zapewniając nieskazitelne rezultaty.

DREWNO

Wiertło jest twoim niezawodnym towarzyszem podczas mistrzowskiej pracy z drewnem. Oprócz precyzyjnego wkręcania, wiercenie i odkręcanie staje się dziecinnie proste, zapewniając bezbłędną i długotrwałą pracę.

CEMENT

Wszechstronna wiertarka z łatwością poradzi sobie z betonem i ścianami. Oprócz mocnego wkręcania, wiercenie i odkręcanie stają się prostymi czynnościami, zapewniając płynną pracę i satysfakcjonujące rezultaty.

RECENZJE

Ocena klienta 4.8/5 ★★★★★

5 stelle
4 stelle
3 stelle
2 stelle
1 stella

“Doskonała obsługa, produkt jest naprawdę dobrze wyważony i dlatego męczy się znacznie mniej niż inne produkty w tej samej kategorii. Podwójna bateria to gwarancja długotrwałej pracy.”
Grzegorz Kowalski
“Wreszcie mistrzowska wiertarka, wkrętarka. Doskonała jakość, wygodna w użyciu i super wyposażona. Końcówka Felssible to naprawdę bułka z masłem i pozwoliła mi wkręcać śruby w miejscach, do których nigdy bym nie dotarł! Dziękuję bardzo.”
Elzbieta Wiśniewski
“Dotarł jak zawsze przed czasem, opakowanie z szufladą na końcówki jest wartością dodaną do doskonałej jakości produktu, którego nie mogą przegapić entuzjaści majsterkowania. Polecam.”
Lukasz Zieliński

638 zlt

279 zlt

Wypełnij formularz zamówienia

Wewnątrz opakowania znajduje się karta ze wszystkimi naszymi danymi kontaktowymi, dzięki czemu możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Copyright © 2024.

Torna in alto