Objednejte si dnes do 23:59, abyste obdrželi nabídku

PROFESIONÁLNÍ ELEKTRICKÉ NŮŽKY X-SIZER - BEZ NÁMAHY PŘESTŘIHNOU VŠECHNY ROSTLINY A VĚTVE, KTERÉ CHCETE!

BESTSELLER #1

Recenze ★★★★★ 4.8/5

Poslední dostupné kusy

Objednejte ještě dnes do 23:59
a obdržíte

NABÍDKA

2,700 CZK

1,997 CZK

ROZLUČTE SE S BOLESTÍ RUKOU A SVALŮ PŘI PRÁCI NA ZAHRADĚ!

Naše speciální nůžky jsou ideální pro lidi, kteří se chtějí věnovat zahradnickým pracím, ale kvůli únavě rukou a paží je pro ně obtížné stříhat rostliny celé hodiny. Jeho ergonomický design a výkonný motor snadno a automaticky stříhají větve a rostliny za méně než sekundu!

Prořezávání rostlin a keřů na zahradě nebo řezání větví stromů bude rychlé a pohodlné! Už nebudete cítit unavené a těžké ruce. Integrované baterie umožňují nepřetržitou práci po celé hodiny, aniž by se kdy vybila energie!

UŘÍZNOUT JAKOUKOLI VĚTEV, I TU NEJSILNĚJŠÍ!

Síla dvojitých nožů umožňuje snadno stříhat i silnější větve. S běžnými ručními zahradnickými nůžkami je vždy obtížné stříhat silnější větve a hrozí, že se při delší práci unaví paže a ruce.

S našimi automatickými zahradními nůžkami bude stříhání i silnějších větví a rostlin, dokonce až 10 cm, hračkou!
Sbohem únavné práci a promarněným hodinám!

Poslední dostupné kusy

Objednejte ještě dnes do 23:59
a obdržíte

NABÍDKA

2,700 CZK ​

1,997 CZK

LEHKÝ A VŠESTRANNÝ

S našimi nůžkami nebudete mít problém pracovat celé hodiny, jsou navrženy tak, aby nezatěžovaly vaše ruce při zahradnických a prořezávacích pracích!

DUÁLNÍ BATERIE - DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Díky dvojitým dobíjecím bateriím nebude problém pracovat dlouhé hodiny. Nabijí se za méně než 1 hodinu, takže je můžete používat tak často, jak se vám zlíbí.

PRACOVAT ZA POLOVINU ČASU!

Díky rychlosti a přesnosti řezu dokončíte řez větví a prořezávání rostlin za polovinu času, který je obvykle potřeba. Čepele automaticky zasekávají větve pro rychlý a pohotový řez.

RECENZE

Hodnocení zákazníků 4.8/5 ★★★★★

5 stelle
4 stelle
3 stelle
2 stelle
1 stella

Koupil jsem ji pro svou matku, která miluje zahradničení, ale kvůli problémům s rukama už léta nemůže pracovat. Je to fantastický výrobek a svou práci odvádí dobře. Jednou jsem ji viděla pracovat více než 2 hodiny při prořezávání větví, aniž by se unavila. Doporučuji!
Martin Nováková
Používám je už dva měsíce a jsem ohromen jejich úžasnou silou. Snadno stříhají i 8cm větve a baterie jim vystačí na celý den.
Milan Svoboda
Nyní jsem konečně odřízl všechny větve za méně než 15 minut! Fantastický výrobek, který doporučuji všem, kteří chtějí udržovat svou zahradu čistou!
Ladislav Marková

2,700 CZK ​​

1,997 CZK

Vyplňte objednávkový formulář

Uvnitř balíčku najdete kartičku se všemi našimi kontaktními údaji, abyste se na nás mohli obrátit s jakýmikoliv potřebnými informacemi.

Copyright © 2024.

Torna in alto