Zamów dziś przed 23:59, aby otrzymać Ofertę

PROFESJONALNY SEKATOR ELEKTRYCZNY X-SIZER - BEZ WYSIŁKU TNIE WSZYSTKIE ROŚLINY I GAŁĘZIE!

NAJWIĘCEJ SPRZEDANYCH

Recenzje ★★★★★ 4.8/5

Ostatnie dostępne sztuki

Zamów dzisiaj do 23:59
aby otrzymać

OFERTA

638 PLN

319 PLN

POŻEGNAJ SIĘ Z BÓLEM RĄK I MIĘŚNI PODCZAS PRACY W OGRODZIE!

Nasze specjalne sekatory są idealne dla osób, które chcą wykonywać prace ogrodnicze, ale mają trudności z wielogodzinnym przycinaniem roślin z powodu zmęczenia dłoni i ramion. Jego ergonomiczna konstrukcja i mocny silnik tną gałęzie i rośliny łatwo i automatycznie w mniej niż sekundę!

Przycinanie roślin i krzewów w ogrodzie lub przycinanie gałęzi drzew będzie szybkie i wygodne! Nie będziesz już czuł zmęczonych i ciężkich ramion. Wbudowane akumulatory umożliwiają nieprzerwaną pracę przez wiele godzin, bez wyczerpywania się energii!

TNIE KAŻDY RODZAJ GAŁĘZI, NAWET TE NAJGRUBSZE!

Wytrzymałość podwójnych ostrzy ułatwia cięcie nawet grubszych gałęzi. W przypadku zwykłych sekatorów ręcznych cięcie grubszych gałęzi jest zawsze trudne, a ponadto istnieje ryzyko zmęczenia ramion i dłoni podczas długotrwałej pracy.

Z kolei z naszym sekatorem automatycznym cięcie nawet grubszych gałęzi i roślin, nawet do 10 cm, będzie dziecinnie proste!
Żegnaj męcząca praca i zmarnowane godziny!

Ostatnie dostępne sztuki

Zamów dzisiaj do 23:59
aby otrzymać

OFERTA

638 PLN

319 PLN

LEKKI I WSZECHSTRONNY

Z naszymi nożycami nie będziesz miał problemu z wielogodzinną pracą, zostały zaprojektowane tak, aby nie obciążać rąk podczas prac ogrodniczych i przycinania!

PODWÓJNA BATERIA - DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ

Dzięki podwójnym akumulatorom praca przez wiele godzin nie będzie problemem. Akumulatory ładują się w mniej niż 1 godzinę, dzięki czemu można ich używać tak często, jak się chce.

PRACA W O POŁOWĘ KRÓTSZYM CZASIE!

Dzięki szybkości i precyzji cięcia zakończysz przycinanie gałęzi i roślin w czasie o połowę krótszym niż zwykle. Ostrza automatycznie blokują gałęzie, zapewniając szybkie i sprawne cięcie.

RECENZJE

Ocena klienta 4.8/5 ★★★★★

5 stelle
4 stelle
3 stelle
2 stelle
1 stella

Kupiłem go mojej mamie, która uwielbia prace ogrodowe, ale od lat nie może wykonywać żadnych prac z powodu problemów z rękami. To fantastyczny produkt, który świetnie spełnia swoje zadanie. Pewnego dnia widziałem, jak pracowała przez ponad 2 godziny przycinając gałęzie bez zmęczenia. Polecam!
Grzegorz Kowalski
Używam ich od dwóch miesięcy i jestem zdumiony ich mocą. Z łatwością tną nawet 8-centymetrowe gałęzie, a baterie zapewniają zasilanie na cały dzień
Elzbieta Wiśniewski
Teraz wreszcie mogę przyciąć wszystkie gałęzie w mniej niż 15 minut! Fantastyczny produkt, który polecam każdemu, kto chce utrzymać swój ogród w czystości!
Lukasz Zieliński

638 PLN

319 PLN

Wypełnij formularz zamówienia

Wewnątrz opakowania znajduje się karta ze wszystkimi naszymi danymi kontaktowymi, dzięki czemu możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Copyright © 2024.

Torna in alto